• Zadzwoń do mnie
    (+48) 697-381-415

  • Godziny otwarcia
    Pn-Pt: 17:30-22:00

DataLife Engine 12.0 Final Release Nulled PL by Dj_AlexN Graphic

Drodzy użytkownicy!
Zakończono główny etap rozwoju wersji 12.0. Aktualnie wersja jest w fazie testów ale pragniemy zapoznać was z informacjami jakie będą czekać was w nowej wersji!
Zostały opracowane i wdrożone następujące zmiany:


1. Został opracowany całkowicie nowy wygląd Panelu Sterowania. Oprócz nowego wzoru opracowano również nowe funkcje. Nowy wygląd będzie posiadał nie 1 a 10 różnych kolorów wyglądu a także 1 ciemny wzór specjalnie na nocne prace co zapewnia wygodną pracę z silnikiem. Dodano również możliwość sterowaniem szerokością bocznego menu oraz ogólnej szerokości panelu sterowania. Podczas pracy na urządzeniach o małych rozmiarach ekranu (np. na tabletach lub smartfonach) dodano możliwość przełączenia w tryb pełnoekranowy ukrywając linię przeglądarki i karty, zwiększając przestrzeń roboczą panelu. Każdy użytkownik panelu administracyjnego ma możliwość samodzielnego konfigurowania panelu, jego parametrów i schematu kolorów. Jednocześnie do zapisania parametrów panelu służy specjalny, podwójny system zapisywania ustawień. Ustawienia są zapisywane zarówno na serwerze, jak i w pamięci podręcznej przeglądarki, które zapewniają wyjątkowe możliwości za pomocą ustawień w panelu sterowania. Dzięki tym zmianom oszczędzanie ustawień serwera pozwala uniknąć efektu "migotania" podczas stosowanego przez użytkownika wybranego stylu, zarówno podczas zmiany przeglądarki automatycznie zastosują się wybrane ustawienia. Zapisywanie ustawień w pamięci podręcznej przeglądarki pozwala na przywrócenie wybranych ustawień, gdy parametry serwera są zerowane np. w przypadku ponownej instalacji silnika bądź gdy jest on aktualizowany do nowej wersji. Powyższy filmik stworzony przez twórców DLE przedstawia zaledwie minimalną część zmian w panelu jakie nas czekają.   


2. W Panelu Sterowania dodano krótki podgląd otrzymanej prywatnej wiadomości na stronie. W ten sposób użytkownik może w łatwy i szybki sposób przejść do odczytania wiadomości bezpośrednio z panelu sterowania.   


 
 
 
3. W panelu sterowania, po dodaniu publikacji na stronie, od razu po dodaniu publikacji, dodano możliwość wyboru następnego działania. Do wyboru:
- "Dodaj jeszcze jedną publikację"
- "Przejdź bezpośrednio do edycji nowo dodanej publikacji"
- "Przejdź do listy publikacji"
Dzięki temu można szybko przejść do najczęstszych czynności za jednym kliknięciem.

4. W panelu administracyjnym, podczas edycji publikacji, bezpośrednio po jej zapisaniu, dodano możliwość wyboru:
- "Przejdź do listy publikacji"
- "Kontynuuj edycję publikacji"
Tak więc użytkownicy, którzy okresowo zapisują publikację, w przypadku edycji, mogą szybko rozpocząć edycję, która została rozpoczęta.

5. W panelu administracyjnym w sekcji zarządzania stronami statycznymi dodano zachowanie stanu, w którym znajduje się użytkownik, przed edycją lub dodaniem strony, a po jej edycji strona powróci do miejsca, w którym się znajdowała. To innowacyjne rozwiązanie jest wygodne, gdy istnieje wiele stron, i, na przykład, określając parametry wyszukiwania, użytkownik powraca po edycji, nie będzie musiał szukać lub przejść do żądanej strony ponownie.

6. W panelu administracyjnym po dodaniu strony statycznej natychmiast po jej zapisaniu została dodana opcja "Dodaj nową stronę", "Przejdź bezpośrednio do edycji nowo dodanej strony", "Przejdź do listy wcześniej dodanych stron". Dzięki temu można szybko przejść do najczęstszych czynności za jednym kliknięciem.

7. W panelu administracyjnym podczas edytowania strony statycznej natychmiast po jej zapisaniu można wybrać, czy przejść do listy stron lub Kontynuować edycję tej strony. Tak więc użytkownicy, którzy okresowo zapisują publikację, w przypadku edycji, mogą szybko rozpocząć edycję, która została rozpoczęta.

8. W panelu administracyjnym po wybraniu publikacji, komentarzy, statycznych stron, itp., w celu dokonania masowych działań nad nimi, dodano podświetlenie wybranych elementów. Tym samym można łatwo zobaczyć, jakie elementy się wybrało.

9. Całkowicie przeprojektowana edycja profili użytkowników w panelu sterowania. Teraz w panelu administracyjnym możesz edytować wszystkie ustawienia użytkownika, które były wcześniej dostępne tylko w edytorze profilu w witrynie.


10. Dodano nowy moduł "Meta tagi". Moduł ten pozwala przypisać do panelu administracyjnego meta tagi title, description, keywords dla poszczególnych stron serwisu. Skrypt DLE generuje dane metatagi dla wszystkich stron witryny automatycznie, ale czasami należy określić dla niektórych stron swoje własne odrębne wartości, na przykład, zrobić tak, aby na stronie sprzężenia zwrotnego używane nie standardowe ustawienia skryptu, a niektóre tylko dla danej strony. Teraz za pomocą tego modułu, można to zrobić w panelu administracyjnego witryny. W tym module można ustawić adres URL strony, do której chcesz przypisać metatagi, i ustawić nowe wartości tych znaczników. Następnie podane wartości zostaną zastosowane do tej strony. Możesz zmapować wszystkie pola tej strony, jak również osobne. Na przykład, jeśli zostawisz pole keywords puste, to dla niego zastosowane zostaną domyślne wartości dla tego pola i do tej strony. Można określić bezpośrednio adres strony, dla której chcesz zmienić metatagi, a także można określić grupę linków za pomocą znaku '*', który oznacza wyszukiwanie za pomocą dowolnego znaku, na przykład, podając /page/*/ te metatagi będą wykorzystywane do strony /page/1/, /page/2/, /page/dowolny tekst/ itp.

11. Dodano możliwość eksportowania użytkowników z serwisu. Jeśli używasz usług lub programów innych firm do organizowania wysyłania wiadomości do użytkowników, to za pomocą eksportu możesz szybko wygenerować potrzebne dane. Eksportowanie użytkowników odbywa się w panelu administracyjnym w sekcji edycji użytkownika. Możesz wyeksportować zarówno wszystkich użytkowników, jak i tych, które spełniają określone kryteria. Eksport odbywa się w formacie CSV lub Exel.


12. Dodano możliwość przesyłania publikacji do innych kategorii już na samym początku. W tym celu dodając lub edytując publikację, w ustawieniach "Wygaśnięcie przed" możesz wybrać akcję "Przenieś do innej kategorii" i przydzielić jedną lub więcej kategorii, do których chcesz dokonać migracji publikacji po osiągnięciu określonej daty.


13. Dodano możliwość wykluczenia niektórych wiadomości z wyszukiwania w witrynie. Podczas dodawania lub edytowania wiadomości w panelu administracyjnym można ustawić opcję "Wyklucz z wyszukiwania" oddzielnie dla każdej publikacji. Z tego powodu można wykluczyć wiadomości z wyszukiwania, na które nie chce się aby uczestniczyły w wyszukiwaniu w witrynie.

14. Dodano możliwość przypisania każdej wiadomości hasła lub listy haseł niezbędnych do obejrzenia tej publikacji. Jeśli publikacja ma hasło, w przypadku przejścia na pełną wiadomość, użytkownik zostanie poproszony o podanie hasła, a publikacja zostanie wyświetlona tylko w przypadku wprowadzenia prawidłowego hasła. Wprowadzone hasło będzie obowiązywać dopóki użytkownik nie zamknie przeglądarki, a w ramach jednej sesji roboczej z tą witryną hasło nie będzie wymagane.

15. Dodano możliwość wykluczenia niektórych stron statycznych z wyszukiwania witryn. Podczas dodawania lub edytowania strony w panelu administracyjnym można ustawić opcję "Wyklucz z wyszukiwania" oddzielnie dla każdej ze stron statycznych.

Więcej informacji na temat zmian w nowej wersji DLE 12.0 znajdziecie pod adresem:
https://dj-alexn.pl/61-datalife-engine-v120-press-release.html​​​

Znalazłeś błąd w tłumaczeniu lub coś zostało nie przetłumaczone? Zgłoś to na Forum!
​​https://dj-alexn.pl/forum/showtopic-47​​​


W tej wersji nie przetłumaczone są podstawowe szablony, które są w języku Angielskim.
Na FanPag'u informowałem o możliwości zmianie wyglądu ikonek w PA na stare, jednak zmieniłem zdanie i pozostaje tak jak jest czyli z nowymi i ładniejszymi ikonami.
Przetłumaczone zostało również Uprade od wersji 10.0 do 12.0
Wersja ta jest już z wszystkimi poprawkami jakie wyszły do dnia dzisiejszego (tj.21.09.2017) 
Download:
UTF-8
!! Ważna Aktualizacja 31.12.2017 !!
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

ISO-8859-2
Wersja Niedostępna!

Hasło:
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Reklamy
Komentarzy 3
Veni
No to testujemy :D
daniels1186
A wersja ISO-8859-2 będzie dodana?
Dj_AlexN
Mogę takową dorobić choć powoli rezyguję z wsparcia kodowania ISO-8859-2 chyba że ktoś chce prywatnie to wtedy za drobną opłatą zrobię bez problemu... 
Nick:*
E-Mail:


Adaptacja szablonu DLE 13.0 do 13.1

Informacje
Użytkownicy Online
Wszystkich Online: 1
Gości: 0
Zarejestrowani: 0
Roboty: crawl Bot

Ostatnio Online: Dj_AlexN, zevuun, Qrak_pl, Mietek, log000, jaxxx, vampirowaty, terenia1982, dave666, sandrogomez, martinlemmy, bbb, anakon, demek1987, Ogrish, Veni, witkacy, bayon1122, Dominika3, hatech

Reklamy

Witamy na Dj_AlexN Graphic

Aby zostać pełnym użytkownikiem naszego portalu, musisz się zarejestrować.
Zarejestruj się
Stwórz własne konto!

Pełna rejestracja
Autoryzacja
Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj Się!

Zaloguj się do serwisu