Jak z nudziarza zrobić interesującego mężczyznę? Oczywiście poprzez zmianę stylu – z nami to się uda!


Wiadomym jest, że każdy ma prawo być tym, kim chce. Jeżeli chce być nudziarzem, to ma do tego prawo, a jeżeli chce się zmienić, to także może. My dzisiaj podpowiemy Wam, jak z nudziarza zrobić interesującego mężczyznę. Oczywiście jedynym słusznym rozwiązaniem jest zmiana stylu. Koniecznie więc przeczytajcie nasz poradnik z przymrużeniem oka.

Czas na nową fryzurę

Cóż, mężczyźni dzielą się na tych, którzy potrafią się poświecić i nawet spędzać godzinę układają włosy oraz na tych, którzy stawiają na wygodę, zatem fryzura ma nie utrudniać im codziennego życia. Ale wbrew pozorom kobiety nie do końca preferują facetów, którzy spędzają więcej czasu przed lustrem od nich. A gdy wspólnie mieszkacie, to zbyt długie układanie włosów przez partnera rzeczywiście może prowadzić do kłótni. Na szczęście nie oznacza to wcale, że trzeba nosić fryzurę na zapałkę, bo możliwości fajnych, a przy tym łatwych w utrzymaniu fryzur jest dużo. Wcale nie trzeba spędzać czasu na ich układaniu. Przy czym trzeba tylko regularnie chodzić do fryzjera, by przycinać włosy. Na pewno absolutnym must have są fryzury z bocznymi przedziałkiem i tutaj wystarczy długość na jeden centymetr. Po umyciu wystarczy tylko wysuszyć włosy i można to zrobić ręcznikiem. Potem pozostaje już tylko przeczesać je grzebieniem i oto cała praca. Nie trzeba więc wcale wybierać fryzur z długimi grzywkami czy też nie trzeba farbować włosów by ukryć siwiznę, bo siwizna jest sexy.

Trochę tajemniczości nie zaszkodzi

Skoro już wiecie, że fryzura potrafi odmienić każdego mężczyznę i sprawić, iż w oczach kobiet staje się bardzo atrakcyjny, to teraz czas dowiedzieć się, jak ważny jest zarost. Otóż kilkudniowy zarost czy nawet broda sprawiają, iż mężczyźni uznawani są za tajemniczych. Zyskują też sporo nonszalancji. A to kobietom się podoba, ale gwarantujemy, że i Wy będziecie zachwyceni taką zmianą. Na zarost czy brodę wystarczy tylko dać odrobinę olejku bądź też użyć perfum, by zyskała do tego piękny zapach i miała świetny połysk. I tutaj trzeba też wiedzieć, że nie trzeba wcale mieć bardzo wystylizowanej brody, lecz wystarczy tylko, aby była ogarnięta. Nie musicie więc wcale usuwać z niej siwych włosków czy co gorsza robić wzorków.

Dodatki czynią interesującym

Prawda jest taka, że nie trzeba być interesującym i nie trzeba mieć nic mądrego do powiedzenia, aby być odbieranym jako człowiek interesujący czy mądry. Otóż wystarczy tylko właściwie kreować swój wizerunek i poprzez małe rzeczy można to robić. Dzięki temu inaczej będzie się odbieranym w oczach kobiet. Na pewno warto do stylizacji dobierać dodatki. Nie muszą one być wcale drogie, lecz tutaj chodzi o odpowiedni styl. Wystarczy tylko elegancka torba męska. I już zyskuje się duszę romantyka i wygląd eleganta. Polecamy model choćby w kolorze brązowym. Oczywiście na tym nie można poprzestać, bo warto też na rękę założyć zegarek, ale nie sportowy, lecz coś bardziej eleganckiego. A do odzieży wierzchniej nie można zapominać o doborze dodatków takich jak szalik czy kapelusz typu fedora. Nie zawsze też musicie wybierać krawat, bo i fular interesująco się prezentuje, ale i czyni Was interesującymi. Czyli jak widzicie małe zmiany dają duże efekty. W tym przypadku kropką nad „i” będzie spryskanie się perfumami. Polecamy Wam klasyczne zapachy z nutą polotu, choćby marki Paco Rabanne czy też Hugo Boss.

Pomysł właśnie na Ciebie

Wiecie już całkiem dużo na temat stylu i kreowania go. Czas więc przestawić pomysł na stylizację od A do Z. Zdecydujcie się na fryzurę z bocznym przedziałkiem, zapuśćcie też dłuższy zarost. Teraz czas na wybór koszuli i tutaj sprawdzi się model regular fit, który podkreśla zalety sylwetki, ale i ukrywa jej wady. Polecamy koszulę w kolorze białym. Do niej idealnie pasować będą spodnie typu chinosy. Zamiast obuwia sportowego, lepiej wybrać sztyblety. Jako odzież wierzchnią polecamy trencz do połowy łydki w kolorze camelowym. Do tego jeszcze torba męska producenta Solier i książka w rękę. Polecamy wybrać poezje. Gwarantujemy, że efekt przerośnie Wasze oczekiwania. Na końcu użyjcie jeszcze perfum i już inni ludzie będą postrzegać Was w zupełnie inny sposób.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *