sobota, 25 czerwca, 2022

Okulary 2w1 – okulary Clip-ON

Producent i marka Solano Eyewear ułatwia życie osobom noszącym okulary. Ten akurat jeden produkt daje bardzo dużo możliwości.

Jeden produkt, a połączono funkcje korekcji wady wzroku (każda osoba nosząca okulary zna ten problem) i profesjonalnej ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i też oślepiającymi refleksami świetlnymi.

Modnie, stylowo i praktycznie

W tej ofercie produktu, wystarczy do tradycyjnej oprawy przyłożyć nakładkę i to ona w ułamku sekundy dolega do niej. Oprawki posiadają zatopione zarówno w oprawie jak i w nakładce magnesom.

Sam w sobie montaż jest niezwykle prosty. Założysz ją nawet podczas wykonywania innych czynności i bez pomocy lustra czy ściągania okularów. Nakładka Solano Eyewear wyposażona jest w zaawansowany filtr UV, który skutecznie chroni nasze cenne oczy. Dodajmy do tego soczewka, która posiada polaryzację, dzięki czemu blokuje mocno oślepiające refleksy świetlne.

Clip-On

Okulary marki Solano Eyewear 2w1 to propozycja dla każdego, niezależnie od płci czy wieku. Aby każda osoba nosząca okulary mogła cieszyć się tym genialnym rozwiązaniem, w ofercie producenta są modele damskie, męskie, unisex, a także dla dzieci.

Najnowsze
Komentarze

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here